Hosgeldiniz

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Hosgeldiniz

asikarfm

En son konular

» Erkek Adam Pc yi Nasıl Kullanır.haha içeri gir oku süper:D
berksan kimdir ? EmptyC.tesi Ocak 02, 2010 2:19 pm tarafından Cambaz

» seni ne çok sevdim ...
berksan kimdir ? EmptyPaz Eyl. 20, 2009 4:09 pm tarafından ugur

» FoRum KuraLLaRı
berksan kimdir ? EmptyPaz Eyl. 20, 2009 12:57 pm tarafından Cambaz

» SEVGİLİSİNİN DUYGUSUZ OLDUĞUNU DÜŞÜNENLERE ...
berksan kimdir ? EmptyC.tesi Nis. 04, 2009 3:21 pm tarafından Cambaz

» AşİkaR 89/1
berksan kimdir ? EmptyC.tesi Nis. 04, 2009 10:37 am tarafından Cambaz

» SiNcAnLıM
berksan kimdir ? EmptyC.tesi Nis. 04, 2009 10:30 am tarafından Cambaz

» SeN YoKsuN YaNıMdA
berksan kimdir ? EmptyC.tesi Nis. 04, 2009 10:26 am tarafından Cambaz

» ßen mi?ßennn eee $hey ...
berksan kimdir ? EmptySalı Ocak 20, 2009 4:22 pm tarafından Misafir

» Aşikar-fm kurallar
berksan kimdir ? EmptyPerş. Ocak 15, 2009 8:59 pm tarafından Cambaz

» Site hakkındaki yorumlar&tartışmalar
berksan kimdir ? EmptyPerş. Ocak 15, 2009 8:46 pm tarafından Cambaz

En iyi yollayıcılar

berksan kimdir ?

Misafir
    Misafir

ghfg berksan kimdir ?

Mesaj tarafından Misafir Paz Kas. 30, 2008 3:13 pm

1979 Ankara doğumluyum. Müziğe ilkokul üçüncü sınıfta başladım. Babamın müziğe olan ilgimi keşfetmesiyle, Ankara radyo evinin açtığı bir sınavla Türk sanat müziği çocuk korosuna girdim. Özgen Gürbüz yönetiminde beş yıl çocuk korosunda çalışmalarımı sürdürdüm. Daha sonra Tuncay Yalın'dan şan dersleri almaya devam ettim. Solo olarak ilk sahne deneyimimi Ankara'da Cabare adlı gece clup da yaşadım. Birkaç yıl sonra yine aynı clup da istek üzerine sahneye çıktım. Ve İstanbul'a doğru yola çıktım.

O gece beni dinleyenler arasında,beni bu hayalim için cesaretlendirecek ve teşfik edecek olan Fatoş Çinkitaş'la tanıştım. Macera böyle başladı... Bundan yaklaşık iki hafta sonra şu anki prodüktörüm Metin İlhan'la tanıştım. Tabi herşey bu kadar kolay olmadı. Ama ben kararımı verip ve İstanbul’a yerleştim. Albümde bulunan şarkıları hazırladığım süre içerisinde yaklaşık iki yıl boyunca büyük bir clup da vokal olarak çalıştım. Sonrasında stüdyoda uzun ve meşakkatli bir çalışma ve ÇİLEK beni sizlerle buluşturdu. Dilerim hiç ayrılmayız... İlk Albümüm Çilek'i Tanımak İster misiniz?

Albümde 14 şarkı yer alıyor. Bu şarkıların 13'ü benim imzamı taşıyor. Fıstık,Allahım ve Gelincik adlı şarkılarımı müzikteki ruh ikizim olduğunu düşündüğüm ve albümünün aranjörlüğünü yapan dostum Mehmethan'la paylaştım. Albümde Yalnız Gezen adlı şarkıyı müzisyen dostum Aykut Alan'dan aldım. Albümümün Prodüktörlüğünü Metin İlhan üstlenmiştir.

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 1:14 am